Content Image
Prototypowanie dla przemysłu
Proces od projektu do uruchomienia produkcji jest czasochłonny i wymaga sporego nakładu pracy. Dlatego wielu inwestorów przed podjęciem decyzji o finalnym kształcie produktu decyduje się na wykonanie drukowanego prototypu.

Czytaj dalej

Content Image
Gadżety reklamowe
Technologia druku 3D daje nieograniczone możliwości zastosowania, jedną z nich jest wydruk reklamowy. Drukujemy gadżety reklamowe, promocyjne w niewielkich seriach …

Czytaj dalej

Content Image
Architektura
Projekty architektoniczne przed realizacją powinny być dobrze przemyślane, aktualna technika projektowania i technologia rzeczywistości wirtualnej daje spore możliwości prezentowania pomysłów na nowe rozwiązania budowlane.

Czytaj dalej

Content Image
Wyposażenie wnętrz
Projektanci wnętrz i elementów wyposażenia wnętrz tworzą zazwyczaj unikalne, niepowtarzalne układy, przedmioty, kształty. Technologia druku 3D przełamała bariery, które ich ograniczały.

Czytaj dalej

Content Image
Wydruk odtwórczy
Zajmujemy się odtwarzaniem zniszczony, uszkodzonych elementów z tworzyw sztucznych, których nabycie jest albo nie możliwe albo zbyt kosztowne. Odtwarzamy elementy wyposażenia samochodów, urządzeń gospodarstwa domowego i innych.

Czytaj dalej

Content Image
Części maszyn
Projektujemy i drukujemy części i elementy maszyn, których wykonanie poprzez wtrysk na wtryskarkach byłby nieopłacalny. Dzięki zastosowaniu materiałów o różnych własnościach fizyko-chemicznych jesteśmy w stanie dobrać tworzywo …

Czytaj dalej